Hayko Cepkin’den Dünyada Bir İlk

Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alacak olan Hayko Cepkin, konseri öncesinde festival alanına paraşütle ineceğini açıkladı.

Hayko Cepkin’den Dünyada Bir İlk
Hayko Cepkin’den Dünyada Bir İlk Meltem Yuksel
Bu içerik 601 kez okundu.

Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği 'festivale paraşütle inme' hayalini bu yıl gerçekleştirecek.

Edremit'te 29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Zeytinli Rock Festivali'nde konser verecek sanatçı, sahne alacağı 2 Eylül Pazar günü bin metre yükseklikten uçaktan atlayıp paraşütü ile festival alanına inerek dünyada bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

Kendisini realist bir hayalpereste benzettiğini ifade eden Cepkin, "Hayatımı hep hedeflediğim doğrultuda planlı, programlı ve disiplinli bir çizgide yürüttüm. Başarıda şans faktörüne inanmadığım için hep daha iyisi için çalıştım. Bu sayede yıllardır sevenlerime ve kendime karşı verdiğim sözleri tutabildim. Şimdi bu sözlerden birini daha gerçekleştirme zamanı. Sevenlerimin heyecandan çarpan kalbi ve duaları beni bu performansta da dimdik ayakta tutacaktır, buna eminim. Bu proje Türk Hava Kurumu'nun uçağı, pilotları ve teknik yer ekibi, yani kısacası bir fiil desteği ve sponsorluğu ile gerçekleşecektir" dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gergin Birce!

Hayko Cepkin Zeytinli Rck Festivali' Paraşüt Konser THY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500