Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi

Hayko Cepkin’in fotoğrafıyla birlikte tek farı açık olan bir otomobil karesi paylaşan Asena Atalay, gelen tepkilerden sonra özür diledi. Atalay, ünlü şarkıcının fiziksel özelliğinin öyle olduğunu bilmediğini, öyle bir tarzı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi
Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi Meltem Yuksel
Bu içerik 1065 kez okundu.

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'in bir karesini tek farı açık olan bir otomobil fotoğrafına benzeten Asena Atalay, paylaşımına gülen surat emojisi eklemişti. Gelen tepkilerden sonra açıklamada bulunan Atalay, şarkıcıdan özür diledi.

Esin Övet’e yaptığı açıklamada Hayko’nun özünde öyle makyaj yapıp öyle bir tarzı var zannettiğini söyleyen Atalay; “Ben o fotoğrafı koyunca yapımcım Timuçin Güner aradı. Bana, Hayko'nun fiziksel özelliğinin öyle olduğunu söyledi. O an beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Çok üzüldüm. Gerçekten samimiyetime inan.

Hayko'dan çok ama çok özür dilerim. Bilerek gözünü kapatıyor, saçını öyle yapıyor zannediyordum. Hani müziği sert bir müzik ya, tarzı o zannediyordum. İnanın bilerek yapmadım. Bu bilerek yapılacak bir şey değil. Esin inan bu normal bir hareket değil. Düşününce gerçekten korkunç. Hâlâ soğuk terler döküyorum. Çok ama çok özür dilerim sevenlerinden ve Hayko'dan” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Eyvah Annem Görmesin"

 

Asena Atalay Hayko Cepkin Instagram Esin Övet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500