"Hedefim Şener Şen"

‘Aile Arasında’ isimli filmle beyazperde de gördüğümüz Engin Günaydın, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Uzun zamandır televizyonda görmediğimiz oyuncu; “Dizi ortamı insani değil, çok ilkel. O ilkelliğin içinde kim olmak ister?” dedi. Günaydın, kariyerinin Şener Şen gibi olmasını istediğini vurguladı.

Meltem Yuksel
Bu içerik 787 kez okundu.

Etiler'deki bir alışveriş merkezinde ev ürünleri satan bir mağazada objektiflere yansıyan Engin Günaydın, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Görüntülendiğini fark edince oyuncu, ısınmak için geldiğini söyledi. Son dönemde dijital platformların da bütçe olarak yeterli olmadığını belirten Günaydın, "Dijital platformda senaryo 10 bölüm paket halinde geliyor ama hala orası iyi gelişmiş değil, bütçeleri iyi değil ama oraya mecra kaymak zorunda, dünyada da öyle" ifadelerini kullandı.

Oyuncuların aldığı ödüllerin mesleki anlamda bir garanti olduğunu ve ilerideki hedefinin usta oyuncu Şener Şen gibi olmak olduğunu anlatan Engin Günaydın;

"Her oyuncu ödül almak ister bir meslek garantisidir, mesleğinizi devam ettirebilmek için ödülleriniz olması lazım ki teklif alabilesiniz. Tatmin olarak değil de ödülün bir mesleki garantisi var. Şimdi Şener Şen 76 yaşında film çekiyor, ben de o yaşta film çekmek isterim ama Şener Şen'in biyografisinde kaç tane filmi, kaç ödülü var? Herkes onun peşinde. Ki o yaşta iş teklifi gelsin şimdi herkes onunla çalışmak istiyor. Benimle de çalışsınlar isterim” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erkan Petekkaya: Alkol ve Sigara Yasaklansın!

 

Engin Günaydın Şener Şen Dizi Oyuncu Aile Arasında Aile Arasında İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500