Hediyesiyle Fahriye'yi Çılgına Çevirdi

Evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'den herkesi kıskandıran sürpriz bir haber geldi.

Hediyesiyle Fahriye'yi Çılgına Çevirdi
Hediyesiyle Fahriye'yi Çılgına Çevirdi Nilay Işık
Bu içerik 1975 kez okundu.

Evlilik yolunda emin adımlarla ilerlediği sevgilisi Fahriye Evcen'e sürpriz yapan Burak Özçivit, romantik hediyesi ile herkesi kıskandırdı.

Geçtiğimiz ay evlenme teklifi ettiği ve olumlu yanıt aldığı sevgilisi Evcen'e sürpriz yapmak isteyen Özçivit, tercihini romantik bir hediyeden yana kullandı. 'Ölene Kadar' isimli dizide rol alan sevgilisinin dizi setine kucak dolusu kırmızı gül gönderen yakışıklı oyuncu, kısa sürede sosyal medya gündeminde en çok konuşulanlar arasına dahil olmayı başardı.

Özçivit'in kendisine yaptığı bu romantik sürprizi Instagram hesabı üzerinden sevenleri ile paylaşan Evcen, yüzündeki ifadenin sebebi olan ve kendisine o güzel anları yaşatan sevgilisine teşekkür etti. 'Her şeyim, kalbimin en derini, hayatım, en değerlim' ifadeleri ile övdüğü sevgilisine olan aşkının her geçen gün daha çok büyüdüğünü ifade eden güzel oyuncu, 'Burak Özçivit; çok aşığım sanaaa!!!' ifadeleri ile dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Evliliklerini Bitiren İnanılmaz Sebep
 
Burak Özçivit Burak Özçivit Sevgilisi Burak Özçivit Evlenme Teklifi Fahriye Evcen Fahriye Evcen Sevgilisi Fahriye Evcen Evlenme Teklifi Fahriye Evcen Instagram Burak Özçivit Instagram Ölene Kadar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500