Helin Avşar'dan Aşk İtirafı

Geçtiğimiz Aralık ayında iş adamı Serhan Bora ile ani bir şekilde evlenip aynı hızla boşanan Helin Avşar, yeni bir aşka yelken açtığını itiraf etti.

Helin Avşar'dan Aşk İtirafı
Helin Avşar'dan Aşk İtirafı Ecem Şenol
Bu içerik 1486 kez okundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen çiçeklerin kime ait olduğu sorulunca ilk başta afallayan Avşar, bekar bir kadın olduğunu ve kendisine çiçeklerin gelebileceğini ifade etti.

Henüz kendisine bir yüzük gelmediğinin altını çizen Helin Avşar, tekrar da evlenebileceğinin mesajını vererek, güllerin sahibini eskiden de tanıdığını, sakin ve seviyeli bir ilişkileri olduğunu itiraf ederek ortalığa dökmek istemediğini açıkladı.

Yeğeni Zehra Çilingiroğlı'nun İngiltere'deki okulunu bırakıp iç mimarlık okumak için Türkiye'ye dönmesi hakkında, insanların aklında hiç biir şey kalmaması gerektiğini savunan Helin Avşar, Zehra'nın kendisinden akıllı bir kız olduğunun altını çizerek kendisinin o yaşlarda çok fevri olduğunu belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''2,5 Yıl Hapsim Var Ağzımı Çok Açamıyorum''

Helin Avşar Sosyal Medya Evlilik Boşanma Açıklama İlişki Hediye Bekarlık İtiraf Zehra Çilingiroğlu Takdir Londra Serhan Bora
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500