Hem Atatürk'ü Hem de Erdoğan'ı...

Pop müziğin başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, referandum ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında açıklamalarda bulundu.

Hem Atatürk'ü Hem de Erdoğan'ı...
Hem Atatürk'ü Hem de Erdoğan'ı... Meltem Yuksel
Bu içerik 2007 kez okundu.

Güzel eşi Chloe Loughnan ile mutlu bir evliliği olan pop müziğin usta isimlerinden Serdar Ortaç,verdiği röportajında hem referandum hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında açıklamalarda bulundu.

Referandum sonucunda ‘Evet’ çıkmasının Türkiye’ye büyük artılar getireceğini inandığını belirten Ortaç, Cumhurbaşkanının, kendi döneminde en güçlü liderlerden birisi olduğunu belirtti. Erdoğan’dan daha iyisi olmadığını ve onu sevmesinde yanlışın nerede olduğunu soran sanatçı, bunu ifade etmeye çekinen isimlerin olduğunu ve anlamakta da zorlandığını, hem Atatürk’ü hem de Erdoğan’ı çok sevdiğini söyleyerek, kendilerini Cumhuriyetçi olarak tanımlayan kesime bunda ne yanlış var şeklinde sorduğunu dile getirdi.

Muhalefet partisinin konuşmaya açık olmadığını iddia eden Ortaç, her şeye muhalefet olarak bir yere varamayacaklarını, ülkede kutuplaşmaya sebep olduklarını ve izledikleri politikayı değiştirmeleri gerektiğini belirtti. Daha yumuşak bir üslup kullanılması gerektiğini sözlerine ekleyen Serdar Ortaç, bunun ülkemiz açısından çok önemli olduğunu da vurguladı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Müjdat Gezen İfade Verdi

 

Serdar Ortaç Chloe Loughnan Cuyumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Referandum Türkiye Sanatçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500