Hem İhaneti Hem Ensesti Sindirdi

Murat Başoğlu'nun yeğeni ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından eşi Hande Bermek ile boşanacağı konuşuluyordu fakat ikilinin bu iddiaların aksine aynı evde mutlu bir şekilde yaşamaya devam ettiği görüldü.

Hem İhaneti Hem Ensesti Sindirdi
Hem İhaneti Hem Ensesti Sindirdi Ecem Şenol
Bu içerik 1115 kez okundu.

Öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile yaşadığı ilişkiyle gündemin ilk sırasına oturan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra Bodrum’da bulunan evinin bahçesinde telefonla konuşurken objektiflere yakalandı.

Uzun uzun telefon görüşmesi yapan Murat Başoğlu’nun verdiği kilolar dikkat çekerken, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurtdışına çıkış yasağı getirilen Başoğlu'nun Yunanistan’a gittiği iddia edilmişti.

 

İhaneti ve ensest ilişkiye göz yuman Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek, Bodrum’da tatilin keyfini eşi ve arkadaşlarıyla birlikte çıkarması büyük dikkat çekerken, Murat Başoğlu ile aynı evde yaşamaya devam eden Hande Bermek’in keyfinin oldukça yerinde olduğu da dikkat çekti.

İhaneti ve ensest ilişkiyi çabuk unutan Hande Bermek, arkadaşlarıyla uzun uzun sohbet edip kahkahalar atarken, görüntülenmenin yanı sıra Hande Bermek’in evlilik yüzüğünü çıkarmadığı görüldü.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eşi İçin Kesenin Ağzını Açtı

 

 

Murat Başoğlu Hande Bermek İhanet Yeğen Amca İlişki Ensest Görüntü Yüzük Bodrum Tatil Aynı Ev Fotoğraf Telefon Görüşmesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500