Hem Küfür Hem de Rüşvet

Eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz aylarda boşanan şarkıcı Tuğba Özerk, evli DJ Özgür Adıgüzel’le sarhoş şekilde görüntülendi. Muhabirleri karşısında görünce bir anda sinirlenen Özerk, görüntüleri silmeleri için rüşvet teklif ettiği yetmezmiş gibi bir de küfür etti.

Hem Küfür Hem de Rüşvet
Hem Küfür Hem de Rüşvet  Meltem Yuksel
Bu içerik 1145 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Dün akşam Bebek'te evli DJ Özgür Adıgüzel ile birlikte zil zurna sarhoş görüntülenen şarkıcı Tuğba Özerk, ortalığı birbirine kattı. Gittikleri mekandan sarhoş çıkan Özerk, önce çiçekçilerle kavga etti. Bu görüntüleri basın mensuplarının çekmesi üzerine sinirlenen şarkıcı ve Dj arkadaşı muhabirlerle tartışmaya başladı.

Posta'da yer alan habere göre, Adıgüzel'in evli olduğunu ifade eden şarkıcı ısrarla iş yemeği için bir araya geldiklerini söylerken ayakta durmakta zorlandığı gözlerden kaçmadı. Özerk ve Dj arkadaşının muhabirlere para teklif etmesi herkesi şoke etti. "Alın bu parayla yemek yersiniz" diyerek muhabirlere rüşvet teklif eden ünlü isim basın mensuplarının tepkisiyle karşılaştı.

Parayı kabul etmeyen muhabirler "Bize neden para teklif ediyorsunuz, yakışıyor mu?" diyerek tepki gösterdi. Olayların tansiyonu gittikçe yükselince Tuğba Özerk'in arkadaşı DJ Özgür Adıgüzel basın mensuplarına küfür etmeye başladı. Olayların tansiyonu bir türlü düşmeyince Tuğba Özerk ve arkadaşı en sonunda olay yerinde ayrılmak zorunda kaldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncu Selfie Mağduru Oldu

Tuba Özerk Özgür Adıgüzel Küfür Rüşvet Şarkıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500