“Hepsini Tek Tek Öldüreceğim”

Bir hafta aranın ardından bu akşam 87. B-bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli'nin 'Git onlara söyle hepsini tek tek öldüreceğim' sözleri nefes kesen bir bölümün bizleri beklediğinin habercisi oldu.

“Hepsini Tek Tek Öldüreceğim”
“Hepsini Tek Tek Öldüreceğim” Meltem Yuksel
Bu içerik 3664 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bir hafta aranın ardından bu akşam 87. B-bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli'nin 'Git onlara söyle hepsini tek tek öldüreceğim' sözleri nefes kesen bir bölümün bizleri beklediğinin habercisi oldu.

İşlediği suçun cezasını kendi rızasıyla ödeyen Ömer'i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır.

Masada ise işler giderek karış bir hal almaktadır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır.

Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi sadece an meselesidir. Hakkı'nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir.

Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğine gelmiştir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İnci Pars ve KKTC Başbakanı Evlendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. Bölüm Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. Bölüm Fragmanı İzle ATV Oktay Kaynarca Deniz Çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500