Hera Aşkını İlan Etti

Genç şarkıcı Kübra Hera Aslan, katıldığı magazin programında kendisinden 19 yaş büyük yeni sevgilisi Ozan Doğulu hakkında konuştu. Aslan, "Ozan'ın evliliğini ben bitirmedim. İlişkimiz sonra başladı ona çok aşığım" dedi.

Hera Aşkını İlan Etti
Hera Aşkını İlan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 814 kez okundu.

10 yıl önce Miss Turkey ikinci güzeli seçilen ve şimdilerde şarkıcılık yapan 28 yaşındaki Kübra Hera Aslan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Aslan, kendisinden 19 yaş küçük sevgilisi Ozan Doğulu'ya ne kadar aşık olduğunu anlattı.

Nasıl tanıştıklarını anlatan genç şarkıcı; "Biz tanıştığımız evlilerdi ve aramızda bir şey olmadı. Onlar boşandıktan sonra sürekli işlere beraber gittik falan son kaçınılmaz oldu. Onların boşanma evresinde aramızda aşka dair hiçbir şey olmadı. O zaman gerçekten arkadaştık. Ozan'ın bana bu yönde bir yaklaşımını görmedim. Boşanmalarında ihale bana kaldı gibi oldu.

Ozan'ın çok temiz kalpli olduğunu biliyorum. Evlilik kolay bitmiyor oda uğraşmıştır. Şu an birlikteyiz ve çok aşığım aramızda 18-19 yaş farkı var. Ben 28 o 47 yaşında. Benim sahne aldığım yerde Ozan'ın doğum gününü kutladık. Ozan ve ailesi çok sıcakkanlı Kenan'la da Serpil Teyze ile de karşılaşıyorum.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Orhan Gencebay Domuz Gribi Oldu

 

 

 

Kübra Hera Aslan Ozan Doğulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500