"Herkes Gittiği Gibi Geri Dönecek"

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır.

Meltem Yuksel
Bu içerik 8610 kez okundu.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır.

Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak ise hiç te kolay olmayacaktır.

Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur.

Önce Yaşar sonra Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır.

Dost görünümlü düşmanların durmadan CIA ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşıracaktır.

Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler.

Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kıvanç ve Başak'ın Tekne Keyfi

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106 Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106 Bölüm İzle ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500