''Hiçbir Başarı Cezasız Kalmaz Arda''

Hülya Avşar, yaşadığı olaylar sonrasında Milli Takımı bırakma kararı alan Arda Turan hakkında bir paylaşımda bulundu.

''Hiçbir Başarı Cezasız Kalmaz Arda''
''Hiçbir Başarı Cezasız Kalmaz Arda'' Ecem Şenol
Bu içerik 1388 kez okundu.

İtalya’nın Trieste kentine uçan Milli Takım’ın uçağına basın mensuplarının da alınması, uçakta bulunan Barcelonalı Arda Turan’ın gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasına sebep oldu.

Uçak kalkmadan hemen önce Arda Turan arka tarafa doğru yürürken Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe’ye EURO-2016 sırasındaki haberler ve özellikle prim konusunda yazılanlar nedeniyle küfür edip saldırması bir anda gündemde bomba etkisi yarattı.

Araya girenlerin olmasına rağmen ciddi bir arbede yaşanan olay sonrası Arda Turan zor sakinleştirildi. Yaşanan bu tartışma sonrasında yaptıklarından pişmanlık duymadığını söyleyen Arda Turan, Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

Arda Turan’ın bu çıkışından sonra gerek spor camiasından ve gerekse ünlüler cephesinden olayla ilgili çok sayıda yorum geldi. Bu olayın sonrasında Arda’ya hak veren isimlerden biri de Hülya Avşar oldu.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir metin paylaşan Avşar, Turan’ın başarısını ön plana getirerek, davranışta her ne kadar hatalar olsa da Arda Turan’a hak verdiğini ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Survivor Yarışmacısından Rekor İstek

Hülya Avşar Arda Turan Bilal Meşe Milli Takım Kavga Uçak Açıklama Sosyal Medya Paylaşım Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500