Hızır Firarda

Hastane dönüşü Mürsel’in tuzağına düşen Hızır, Ünal Kaplan’ın yardımı sayesinde ölümden kıl payı kurtulmuştur. Bu akşam 82. Bölümüyle ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yine heyecan dorukta olacak.

Hızır Firarda
Hızır Firarda Meltem Yuksel
Bu içerik 3704 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Hastane dönüşü Mürsel’in tuzağına dönen Hızır, Ünal Kaplan’ın yardımı sayesinde ölümden kıl payı kurtulmuştur. Yaraladığı Mürsel'in ölüm haberini almadan rahat edemeyecek olan Hızır, pimi çekilmiş bir bomba gibi patlayacağı yeri arar.

Yaptığı iyilikle hayatını kurtaran Ünal'ı dahi tehdit etmekten geri kalmaz. Kimsesiz Yaşar da içerden, dışarıdakilerin güvenliğini sağlamak için çaba göstermektedir. Kimsesiz dostları sayesinde edindiği bilgileri Tipi'nin yakınlarıyla paylaşıp, Mürsel'e bir adım daha yaklaşmalarını sağlayacaktır.

Herkesin ortak derdi haline gelen Kara Mürsel ortadan kalkmadan kimseye rahat uyku yoktur. Kızının katillerini bulmayı kendine takıntı haline getiren Meryem ise bunu başarana kadar eylemlerine devam etmekte kararlıdır. Planları dahilinde Hızır Ali ve Selda'yı nişanlamak istemesi, Hızır için bardağı taşıran son damla olacaktır.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Yansın Geceler’le Tanınan Şarkıcı Gözaltına Alındı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölüm Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölüm Fragman İzle ATV EDHO EDHO İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500