Hızır Reis İlyas İçin Saldırıya Geçiyor

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, merakla beklenen yeni bölümüyle ekrana geliyor. İlyas’ın uğradığı saldırı Çakırbeyliler’i derinden etkilerken yeni düşmanları Façalı Dayı, ailenin karşısına çıkıyor. Hızır, Façalı Dayı’yı hesaplaşmaya davet ediyor.

Hızır Reis İlyas İçin Saldırıya Geçiyor
Hızır Reis İlyas İçin Saldırıya Geçiyor Meltem Yuksel
Bu içerik 4951 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İlyas'ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer.

Yaşananların asıl sorumlusu 'Façalı Dayı' adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder.

Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

En Acı Veda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500