Hızır Reis İntikam İçin Dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla seyircide büyük heyecan yarattı.

Hızır Reis İntikam İçin Dönüyor
Hızır Reis İntikam İçin Dönüyor Ecem Şenol
Bu içerik 3326 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya’nın yeni bölümünde Hızır ve ailesi intikamının peşinden koşarken Ünal'ın 'çok kan akacak' demesi de savaşın ne denli büyük olacağını gözler önüne serdi.

Sezonun açılış bölümünde hayatının en büyük acısını yaşayan Hızır, Zeyno'nun intikamı için geri dönmeye hazırlanırken, intikam hırsı Hayriye anne de dâhil tüm Çakırbeyli Ailesi'ni sarıyor.

Hızır ve ailesi intikamının peşinden Hayriye annenin elinde silahla göründüğü sahne ise izleyenleri şaşırttı. Hızır Reis’in tüm işlerini İlyas'a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık mutluluğu uzun sürmedi.

Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır'ın bir an önce gelip masaya oturması yönünde olurken, istihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır.

Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran dizinin yayınlanan 73. Bölüm fragmanıyla da nefesleri keseceği görüldü.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Irkçı Tweet Başını Yaktı

 

Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Dizi Fragman Deniz Çakır Oktay Kaynarca Hızır Reis Meryem Ünal Kaplan İntikam Zeyno Çakırbeyli Ailesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500