Hızır Reis İntikam Planını Devreye Sokuyor

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla devam ederken, Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisinin 74. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Hızır Reis İntikam Planını Devreye Sokuyor
Hızır Reis İntikam Planını Devreye Sokuyor Ecem Şenol
Bu içerik 4035 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Hızır Çakırbeyli ve ailesinin heyecan dolu hikayesinin anlatıldığını fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölüm fragmanı yine izleyicilerin nefeslerini tutmasına sebep oldu.

Sezona büyük bir kayıp ile başlayan Çakırbeyli ailesinin tüm fertlerinin bir amaç uğruna birleştiği yeni sezonda; Reis için yola çıkan kurşunun hedefini şaşırıp masum Zeyno’nun hayatına mal olması Reis’in inzivası sone erdirerek, intikam yeminleri ettirmişti.

Aynı acıyı daha evvel yaşamış olan Ünal Kaplan’ın da Reis’in yanında duracağı ve herkes tarafından ne denli kanlı biteceği belli olan bu savaşa, Hayriye Anne ve Ceylan da dâhil olmuştur.

Dizinin 74. Bölümünde heyecan git gide tırmanırken,  Reis Servet’ten beklenmedik bir şey ister ve bu uğurda her şeyini ortaya koyan Servet, karısı Mübeccel’in dilini hesaba katmaz. Servet’in Reis’e silah yapacağını duyan Mübeccel bu haberi herkese verir. Servet ve Mübeccel’in de hayatının tehlikede olması ise, Hızır Reis’in çareyi onları uzaklaştırmakta bulmasıyla sonuçlanır. Ancak tehlike hala devam ediyordur.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da tansiyonu yüksek bir bölümle ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 74. Bölüm fragmanı da şimdiden seyircide merak uyandırmaya başladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Göz Rengi de Çakma Çıktı

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyl EDHO Fragman Dizi Bölüm Hızır Reis Servet Meryem İntikam Plan Savaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500