Hızır Reis Masayı Bırakıyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile yine fırtınalar estirecek.

Hızır Reis Masayı Bırakıyor mu?
Hızır Reis Masayı Bırakıyor mu? Tuğçe Tekin
Bu içerik 7850 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Her bölümünde seyirciyi ekranlara kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 64. bölüm fragmanı yayınlandı. 

Yeni bölümde seyirciyi neler bekliyor?

Alparslan sağ gösterip sol vurarak hiç beklemediği bir anda Ünal'a sıkmıştır. Avni'nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri gördüklerine inanamaz. Alparslan'ın Ünal'ın ölümüne ilişkin CIA ile uzlaşmış olmasını anlamlandıramazlar. Bu durum son ana kadar Avni'nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan'ın keyfini yerine getirir. Karşı tarafta her şey tıkırında gibidir.

Bir diğer kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü zannedilen Avni'nin ağabeyi Rüstem'in hayatta olduğunun öğrenilmesidir. Masadaki yerini tekrar alması için önünde tek bir engel kalmıştır, o da Suzi! Tüm bu olanların kilit noktasında bulunan Suzi geri döner. CIA için şimdi sıra ondadır. Ünal Kaplan ve Çakırbeylililerle ilişkisi yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek bir noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölmesi istenmektedir.

Suzi'nin korumacı tavrı İlyas'a olan hayranlığının her geçen gün artmasıyla da ilişkilidir. Bunca tehlikenin ortasında İlyas ile bu kadar yakınlaşarak aslında en büyük riski alıyordur. İkili sonunda baş başa kalma fırsatı yakalar fakat bu durum çok da uzun sürmeyecektir.

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla küçültmektedir. Avni ve Mert'ten sonra İlker'i de kendi tarafına çeker. Bir taraftan yeğeni diğer taraftan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır'ın pes etmesi yakındır.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Sözler Ağaoğlu'nu Davalık Etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Hızır Reis Ünal Suzi Çakırbeyliler Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500