Hızır Reis Namlunun Ucundaki İsmi Veriyor

Ekranların en sevilen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı seyircide heyecan yarattı.

Hızır Reis Namlunun Ucundaki İsmi Veriyor
Hızır Reis Namlunun Ucundaki İsmi Veriyor Ecem Şenol
Bu içerik 4540 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Son bölümde Mübeccel’in de hayatını kaybetmesiyle yasta olan aileyi bir kez daha sarsarken, Çakırbeyli ailesinin üzerindeki matem havasının daha da katlandığı yeni bölüm fragmanında görülüyor.

Bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır, kimden hesap soracağını bulur ve o isim için çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamaya koymaya başlar.

Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uydururken, ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamını iyice yitirmişti.

Bu boşlukta Mübeccel'in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet’in de intikam almak için bir şeyler yapması beklenmektedir.

Bu haftada yine soluksuz izlenecek bir bölümle ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın izleyicileri ekrana kilitleyeceği yayınlanan fragmanla anlaşıldı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mehmet Ali Erbil Korkuttu

 

 

 

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragman Mübeccel Hızır Çakırbeylii Servet Ünal Meryem 75. Bölüm Çakırbeyli Ailesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500