Hızır ve Alparslan'ın Başı Belada

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da Alparslan'ın başardığı büyük işin sonuçları çok ağır olacak.

Hızır ve Alparslan'ın Başı Belada
Hızır ve Alparslan'ın Başı Belada Meltem Yuksel
Bu içerik 3390 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da Alparslan'ın başardığı büyük işin sonuçları çok ağır olacak. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da Alparslan'ın başardığı büyük işin sonuçları çok ağır olacak.

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir.

Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır.

Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aslıhan Turan'ın Son Hali Şaşırttı

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118 Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118 Bölüm Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500