Hızır'ı Bekleyen Büyük Tehlike!

Bu akşam 77. bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır, İlyas ve Alparslan’ı tehlikeden uzak tutmak için planlarına dahil etmemeye niyetlidir.

Hızır'ı Bekleyen Büyük Tehlike!
Hızır'ı Bekleyen Büyük Tehlike! Meltem Yuksel
Bu içerik 3826 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. bölümü ile bu akşam izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hızır düşmanlarını vurarak ilerlediği yolun sonunda gerçek muhatabının mutlaka karşısına çıkacağını bilir. İlyas ve Alparslan'ı tehlikeden uzak tutmak istediği için planlarına dahil etmek istemez. Fakat Ekrem ise tam tersine ailesi üzerinden oyunlar kurmaya devam edecektir. Kızını öne attığı planıyla Çakırbeyli Ailesi ile şahsi husumet çıkarmayı başarır ve bu Ekrem'in masa üyeleriyle birebir temas kurmak için bahanesi olacaktır.

Her şeyin farkında olan Hızır Reis’i ise oğlunun zaafı elini kolunu bağlar duruma getirir. Selda’ya kendini iyice kaptıran Hızır Ali ise ailesini karşısına çoktan karşısına almıştır bile.

Diğer taraftan Kimsesiz Yaşar, Hızır ile birlikte Nedim’in evinde buldukları bilgisayara savaş ganimeti olarak el koyar. Örgüte ait gizli bilgilerin deşifre olmasını istemeyen düşmanlardan biri Hızır’ın karşısına dikilmek için çoktan hazırlıklarına başlamıştır bile.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam saat 20.00'da ATV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Sakın kaçırmayın.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ezgi Mola’dan Takipçisine Ayar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman İzle ATV Oktay Kaynarca Deniz Çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500