Hızır’ın Acı Günü!

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi yayınlanacak olan yeni bölümüyle izleyicilerini yine ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. 96. bölüm fragmanında Meryem'in Ceylan'a oğullarını emanet etmesi oldukça dikkat çekerken, Hızır'ın kimin için gözyaşı döktüğü ise merak konusu oldu.

Hızır’ın Acı Günü!
Hızır’ın Acı Günü! Meltem Yuksel
Bu içerik 5156 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta Hızır ve Ünal Kaplan'ın gizli düşmanları ortaya çıkarmak için başlattıkları mücadelenin sonuna gelinmiş, başta Hasan'ı bitirmek için yapılan operasyon başarılı geçmiş, Meryem’de hamile olduğunu öğrenmişti.

Etrafındakilerin sağlığıyla ilgili söylediklerine aldırış etmeyen Meryem, çocuğunu doğurmak konusunda kararlıdır. Aldığı bu zor karar sonucunda, ardında bırakacaklarını emanet edebileceği tek kişi ise Ceylan'dır.

Hızır'a olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Ceylan, son zamanlarda yakınlaşmaya başladığı Meryem'in bu arzusu sonucu kazanmakla kaybetmek arasında bir yerde kalır. Diğer tarafta da olaylar bir türlü durulmaz. Ekrem, Güneş ve Hakkı'nın masaya oturma hazırlığı yaptığı günlerde, Çakırbeylilerin atacağı her yanlış adım aileden birinin kaybına sebebiyet verebilir.

Düşmanlarıyla savaşırken gücünü ailesinden aldığını söyleyen Hızır, onu güçsüz bırakabilecek şeyin de ailesi olduğunu, yaşayacağı yeni kayıpla tekrar görecektir. Nihayet gerçek düşmanlarının yüzüne bakma fırsatını yakalayan Hızır da bir dönemin kapanışına sevinemeden, kendini yeni bir hikayenin içinde bulacaktır.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Adnan Oktar'dan Şantaj Gibi Sözler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500