Hülya Avşar Evine Giren Hırsızı Kovaladı

Hülya Avşar’ın, Ayvalık’taki yazlık evine hırsız girdi. Evine giren hırsızı nasıl kovaladığını Ali Eyüboğlu'na anlatan Avşar kızı; “Eylül ile Leyla gibi çocukların öldürülmesinin ailelerine yaşattığı acının yanında benimki ne ki? O yüzden bu olay çok fazla etkilemedi beni” dedi.

Hülya Avşar Evine Giren Hırsızı Kovaladı
Hülya Avşar Evine Giren Hırsızı Kovaladı Meltem Yuksel
Bu içerik 711 kez okundu.

Hülya Avşar’ın, Ayvalık’taki yazlık evine hırsız girdi. Evine giren hırsızı nasıl kovaladığını Ali Eyüboğlu'na anlattı.

“Sabah 06.00- 06.30 gibiydi. Gün aydınlanmıştı. Gözümü açınca baktım yatak odamda bir adam. Ayağa fırlayıp, sen kimsin dedim? Şapkalı, eldivenli adam, eliyle yüzünü gizleyip ‘Benim, ben’ demesin mi? Yataktan fırlayıp üstüne yürüdüm, çaldığı çantalarımı balkondan atıp, kendi kapıdan aşağı hızla kaçmaya başladı. Tam ensesinden yakalamak üzereydim adamı, ama gecelikle olduğumu fark edip geri döndüm, üstüme bir şeyler aldım.

Merdivenden inerken yine kovalamaya başladım onu, ama yakalayamadım. Bahçeden çantaları alıp kaçtı. Gürültüye uyanan Zehra’ya alt kattaki Helin’e bakmasını söyledim. 155’i aradık, polis geldi. Evdeki kameralardan hırsızın eşkâli belirlendi. Burhaniye’de birçok evi soymaktan aranan bir hırsız çıktı.”

Hırsızın çaldığı çantalarda nelerin olduğunu sorusunu da cevap veren Avşar;  “Bin 500 TL civarında para... Kimlik kartlarım, kredi kartlarım, pasaportum, otomobilimin anahtarı ve iki pırlanta küpe” dedi.

Pazar sabahı yazlığında yaşananların aksiyon filmlerini aratmadığını vurgulayan Avşar, olayın devamını ise şöyle anlattı: "İşin ilginç yanı, içindeki paraları alıp, çantaları Ayvalık yakınında atmış hırsız. Polisin söylediğine göre yöntemi buymuş. Dün denize girerken küpelerimi peçeteye sarıp çantama koymuştum. Sanıyorum onu kirli sanıp, diğer eşyalar gibi onu da bırakmış" ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar; Bu olay seni nasıl etkiledi sorusuna ise “Eylül ile Leyla gibi çocukların öldürülmesinin ailelerine yaşattığı acının yanında benimki ne ki? O yüzden bu olay çok fazla etkilemedi beni” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Usta Oyuncu İçin Acil Kan Aranıyor

 

Hülya Avşar Ayvalık Hırsız Ali Eyüboğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500