Hülya Avşar’dan “Hamileyim” Çıkışı

Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam Bebek’te Levent İntepe’yle görüntülendi. Selfie filminin vizyon tarihini konuştuklarını söyleyen Avşar kızı muhabirlerin “Müjde var mı?” sorusuna “Hamileyim” cevabını verince herkesin şaşırmasına neden oldu.

Hülya Avşar’dan “Hamileyim” Çıkışı
Hülya Avşar’dan “Hamileyim” Çıkışı Meltem Yuksel
Bu içerik 1192 kez okundu.

Hülya Avşar önceki akşam Levent İntepe’yle Bebek’te görüntülendi. İkilinin “Selfie” isimli filminin vizyon tarihini belirlemek için bir araya geldiği öğrenildi.  Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Avşar kızı herkesi şaşkına çeviren bir açıklamada bulundu.

Bir muhabirin “Müjde var mı?” sorusuna “Hamileyim” şeklinde cevap veren Avşar daha sonra durumu toparlayarak,  “Toplantı yaptık, filmin vizyona çıkacağı tarihi konuştuk. Heyecanlıyız. Daha bombardımana başlamadık, başlayacağız. Filmin Nisan ayı içerisinde vizyona girmesini düşünüyorum ama tam tarih daha belli değil” dedi.

Muhabirlerin aşkla ilgili sorularına da cevap veren Hülya Avşar yalnız yaşamaktan çok mutlu olduğunu söylerken şimdilik kalbini aşka kapattığını bu şekilde çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Şimdi kim çekecek of ya…” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bir ‘Kıvılcım’ Yetti

Hülya Avşar Aşk Dizi Film Bebek Hamile Selfie Levent İntepe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500