Hülya Avşar'dan Samimi İtiraflar

Önceki akşam Tarabya'da Kıyı Balık'ta görüntülenen Hülya Avşar, mekan çıkışı basın mensuplarına samimi açıklamalarda bulundu.

Hülya Avşar'dan Samimi İtiraflar
Hülya Avşar'dan Samimi İtiraflar Ecem Şenol
Bu içerik 1310 kez okundu.

Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hülya Avşar salaş giyim tarzı ve makyajsız haliyle dikkat çekerken, habercilerin soru sorduğu sırada caddeden geçen Ferrari marka aracın çıkardığı egzoz sesine bir hayli sinirlendi. Hülya Avşar bunlara sinir olduğunu söyledikten sonra, çakacaksın ağızlarının ortasına iki tane ifadesini kullandı.

Salaş giyim tarzı hakkında da konuşan Avşar, yeni projesi 'Selfie'de kendisinin çok sade halleriyle görüntüleneceğini, şimdiden herkesin alışması için bu şekilde giyindiğini belirtti.

Oyunculuk hakkında sinema filminde yer alacağını söyleyen ünlü oyuncu, diziler hakkında da çok sert eleştiri yaptı. Dizilerde kesin ve kati şartları olduğunu belirten Avşar kızı, yeni oyuncular arasında seçme şansının olmadığını, erkek oyuncuları beğendiğini, ancak bayanlar için aynılarını söyleyemeyeceğini belirtti.

Kızı Zehra'nın bu sene döndüğünü, burada ki arkadaşlarını orada bulamadığını ifade eden Hülya Avşar, Zehra’nın mimar olmasını çok istediğini ve ben bu savaşı kazanacağını açıkladı. Türkiye'ye dönerse mimarlık eğitimi alacağınıda dile getiren Avşar kızı, Londra’ya dönüp dönmeyeceğine yazın karar vereceklerini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Günay’da sahneye çıkan Hülya Avşar kilo aldığı için sahneye basın almayıp, fotoshoplu fotoğraflarını servis ettiği yönünde çıkan haberlere sitem etti. Sahnede 2 bin kilo çıktığını ama aslında çıtıpıtı bir insan olduğunu belirttikten sonra kendisine kilo almış yazmalrını anlayamadığını dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuğba Özay'dan Yürek Hoplatacak Klip

Hülya Avşar Zehra Açıklama Günay Sahne Kilo Türkiye Londra Araç Mekan Basın Mensupları Selfie Proje Oyuncu Sinema
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500