İbrahim Erkal Yarın Defnediliyor

Beyin kanaması geçirerek uzun bir süre yoğun bakımda hayat mücadelesi veren İbrahim Erkal'ın cenazesi Adli Tıp Kurumundan alındı.

İbrahim Erkal Yarın Defnediliyor
İbrahim Erkal Yarın Defnediliyor Ecem Şenol
Bu içerik 1246 kez okundu.

Beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın cenazesi Adli Tıp Kurumundan alındı.

Evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal, dün gece hayatını kaybetti. Sabah saatlerinden hastaneden alınan Erkal’ın cenazesi, otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumuna getirildi. Erkal’ın cenazesi buradaki işlemlerin ardından yakınlarına teslim edildi.
İbrahim Erkal’ın eşinin amcası olan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de cenazeyi teslim almaya gelenler arasında yer aldı. İbrahim Erkal’ın 1 ay süren yaşam mücadelesini kaybettiğini söyleyen Akgün, "Hakk’ın Rahmetine kavuştu. Düşüp beyin kanaması geçirdiği için bu tip vakalar kanunlarımız gereği Adli Tıp Kurumu’na gelmek zorundadır. Başka bir değerlendirme olmaması gerekir. Gereği yapıldı. Biraz sonra buradan çıkacak. Gasilhaneye gidecek. Yarın da Marmara İlahiyat Camiinden öğle namazını müteakiben cenaze namazını kılacağız" dedi.

Akgün, Erkal’ın eşinin de zor bir dönem geçirdiğini belirterek, "Çok zor. 2 çocuk vardı. Üçüncü çocuk olduktan on gün sonra İbrahim beyin kanaması geçirdi. 40 günlük bir bebeği var" ifadelerini kullandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Bayan Bacak'tan İkinci Single

İbrahim Erkal Vefat Sanatçı Şarkıcı Adli Tıp Kurumu Beyin Kanaması Yoğun Bakım Cenaze Kabir Defin Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hikmet     0000-00-00 Çok üzüldüm çok çok erken gitti Adam gibi adam yüreği güzel insan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun toprağı bol kabri geniş olsun Allah ailesine sevenlerine bol sabır versin inşallah