İbrahim Erkal'dan Haber Var

Geride bıraktığımız günlerde ailesi tarafından bir devlet hastanesine nakledilen İbrahim Erkal hakkında resmi hesabından bir açıklama yapıldı.

İbrahim Erkal'dan Haber Var
İbrahim Erkal'dan Haber Var Ecem Şenol
Bu içerik 1087 kez okundu.

Nisan ayının ortalarında, evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği anlaşılan İbrahim Erkal apar topar hastaneye kaldırılmış ve bir süre sonra da ameliyata alınmıştı. O tarihten itibaren yoğun bakımda tutulan Erkal’ın sağlık durumu hakkında zaman zaman ortaya atılan asılsız iddialar ailesini çok yıprattığından dolayı, kendisi adına açılan resmi sosyal medya hesabından sanatçının sağlık durumuyla ilgili açıklama yapılmaya başlandı.

 

Şimdilerde, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi süren Erkal’ın doktoru Doç. Dr. Necdet Sağlam, geride bıraktığımız gün bir açıklama yapmış ve yapılan tedavinin Erkal’ın kan değerlerinde olumlu yönde düzelmeler yaptığını ancak hayati fonksiyonlarda düzelme olmadığını söylemişti.

 

Doktorun bu açıklamasının ardından yanlış anlaşılmaların önüne geçmek ve takipçilerini bilgilendirmek isteyen İbrahim Erkal’ın yakınları sanatçının sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu ve sanatçı İbrahim Erkal’ın durumunda değişiklik olmadığını, yoğun bakım tedavisinin devam etmekte olup sevenlerinden dua bekledikleri belirtildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

15 Milyonluk Yeni Evlerine Taşındılar

İbrahim Erkal Açıklama Sağlık Durumu Hastane Yoğun Bakım Resmi Hesap Sosyal Medya Doktor Devlet Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500