İbrahim Tatlıses Derya Tuna Tekrar Beraber mi?

İbrahim Tatlıses'in eski eşi oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna ile 1 aydır tatil yaptığı öğrenildi. İkilinin 18 yıllık aşkının yeniden alevlendiği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses Derya Tuna Tekrar Beraber mi?
İbrahim Tatlıses Derya Tuna Tekrar Beraber mi? Ecem Şenol
Bu içerik 1369 kez okundu.

18 senelik birliktelik sonrası yollarını ayıran İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın yıllar sonra yeniden bir araya gelmesi "Aşk yaşıyorlar" iddialarını gündeme getirirken, ikilinin bir aydır beraber tatil yaptığı iddia edildi.

İbrahim Tatlıses'in 18 yıllık beraberlikten sonra yolunu ayırdığı Derya Tuna ile yeniden görüşmeye başladığı iddia edildi. Ayrılmış olmalarına rağmen görüşmeye devam eden hatta Tatlıses'in sahibi olduğu çiğ köfte şubelerinde yöneticilik yapan Tuna ile ünlü şarkıcının yaklaşık bir aydır birlikte vakit geçirdiği belirtildi.

Aşklarında adeta ikinci baharlarını yaşayan ikilinin Bodrum'daki tatillerine oğulları İdo Tatlıses’in de eşlik ettiği öğrenildi. Bir dönem "İbrahim Tatlıses'le en büyük aşkı biz yaşadık" diyen Derya Tuna ile Tatlıses'in birlikte vakit geçirmesi oğulları İdo Tatlıses kadar yakın çevresini bir hayli mutlu ettiği söylendi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Serdar Ortaç Müjdeyi Verdi

 

 

İbrahim Tatlıses Derya Tuna İdo Tatlıses Ayrılık Barışma Aşk Şarkıcı Bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500