İbrahim Tatlıses’e Ölüm Tehdidi

İbrahim Tatlıses, kendisini arayıp "Oğlun İdo'yu öldüreceğiz" şeklinde tehditte bulunan kişinin kimliğinin tespit edilmesi için savcılığa başvurdu. Tatlıses, "İdo’nun can ve mal güvenliğinin sağlanmasını talep etti.

İbrahim Tatlıses’e Ölüm Tehdidi
İbrahim Tatlıses’e Ölüm Tehdidi Meltem Yuksel
Bu içerik 638 kez okundu.

28 Haziran’da hem kendisinin hem de oğlunun albümlerinin dağıtım şirketi olan Esen Müzik’e giden İbrahim Tatlıses, şok eden bir tehditle karşılaştı.

Sarıyer'de bulunan şirketin santralini arayan bilinmeyen numara, çalışan tarafından cevaplandı. Şahıs telefonu; "İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'yu öldüreceğiz" şeklinde sözler söyleyip kapattı.

Santral görevlisi tarafından yetkililere iletilen telefon konuşması sonucunda Tatlıses, avukatı aracılığıyla savcılığa sunduğu şikayet dilekçesinde, oğulları İdo ve Ahmet Tatlıses'in defalarca ölümle tehdide maruz kaldığını belirtti. Şarkıcı dilekçesinde oğlunun Yalova'da vereceği konsere ölüm tehdidiyle çıkmak zorunda kaldığını ve konserin yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleştiğini beyan etti.

Oğlunun ölümle tehdit eden şahsın cezalandırılmasını isteyen İbrahim Tatlıses, oğlunun can güvenliğinin sağlanmasını istedi. Savcılık şikayetin ardından konuyla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kaslar Gitti Yağlar Geldi

İbrahim Tatlıses İdo Tatlıses Sarıyer Telefon Tehdit Ölüm Tehdidi Ahmet Tatlıses
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500