'İçerde' Büyük Hesaplaşma Var

Yeni bölümü ile nefes kesmeye hazırlanan 'İçerde' dizisinde bu akşam Sarp, gözaltına alınan Coşkun'a hesap sormaya başlıyor.

'İçerde' Büyük Hesaplaşma Var
'İçerde' Büyük Hesaplaşma Var Nilay Işık
Bu içerik 4454 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

18. bölümü ile seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan 'İçerde' dizisinde bu akşam Sarp, gözaltına alınan Coşkun'a hesap sormaya başlıyor ve gerçeğe adım adım yaklaşmaya devam ediyor.

Coşkun ve Yaşar'ın Kebapçı Celal tarafından yakalandığı esnada Yusuf Müdür ile ekibi olay yerine gelir. Coşkun ile Yaşar'ı Celal'in elinden kurtaran Yusuf Müdür, ikiliyi de yanına alarak ifadelerini almak üzere Organize Şube'ye götürür.

Ailesini öğrenmek isteyen Mert ile Umut'u sormak isteyen Sarp, Coşkun'un peşindedir. Kebapçı Celal ise canını almak için Coşkun'u ele geçirmek ister. Harekete geçmek isteyen herkes, Coşkun'un Organize İşler şubesinden ayrılmasını dört gözle bekler.

Başına gelecek olan bütün felaketlerin farkında olan Coşkun, kendisini korumak amacıyla Yaşar'la birlikte hareket etmeye karar verir. Gittikçe köşeye sıkışan Coşkun, kendisi için artık yolun sonunun geldiğini düşünüyordur.

Nefes kesecek yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan 'İçerde' dizisi bu akşam saat 20:00'de Show TV'de seyirci ile buluşacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ablası Gelin Oldu, Sıra Ona Geldi
 
İçerde İçerde dizisi İçerde Fragman İçerde Yeni Bölüm İçerde Oyuncuları İçerde Sarp İçerde Mert İçerde Melek İçerde 18. Bölüm İçerde 18. Bölüm Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500