'İçerde' Mahsur Kaldılar

İstanbul'u esir alan ve hayatı olumsuz etkilemeye devam eden yoğun kar yağışı, 'İçerde' oyuncularını da çekimler için gittikleri ormanda mahsur bıraktı.

'İçerde' Mahsur Kaldılar
'İçerde' Mahsur Kaldılar Nilay Işık
Bu içerik 1561 kez okundu.

Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan 'İçerde'nin oyuncuları, çekimler için gittikleri Belgrad'da yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı.

Çekimler için Belgrad Ormanı'na giden dizi ekibi, yaklaşık 12 saat mahsur kaldıkları ormandan kendi imkanlarıyla kurtuldu.

Dizideki 'Coşkun' karakterine hayat veren Nebil Sayın, ekibin yaşadığı zorluğu Facebook hesabından duyurarak 80 kişinin ve 20 aracın yalaşık 8 saat boyunca Belgrad Ormanı'nda mahsur kaldığını açıkladı. Araçların kara saplandığını ve yakıtlarının bittiğini ifade eden ünlü oyuncu, dizinin hayran kitlesini bir hayli korkuttu.

Bir süre sonra ikinci bir açıklama yapan Sayın, kurtarma ekibi olan AKUT ile itfaiyelerin ellerinden geleni yaptıklarını ve dolayısıyla artık onları aramanın anlamının olmadığını söyledi. Yardım ekiplerinin kendilerine ulaşamadığını belirten oyuncu, beklemede olduklarını vurguladı.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan ve 'İçerde' ekibi için yardım isteyen Ahmet Bilgin de AKOM ve AKUT'a çağrı yaptı. Kurtarma ekibi AKUT da resmi Twitter hesabı üzerinden mahsur kalan ekip ile irtibat halinde olduklarını belirterek konu ile ilgilendiklerini duyurdu.

Olayın ardından dizinin yapım şirketi AY Yapım ise ağır hava muhalefeti nedeniyle ekiplerinin yaşadığı ulaşım probleminin belediye, jandarma ve valiliğin yardımlarıyla çözüme ulaştığını ve ilgilenen herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Zorla Gelinleri Olacak
 
içerde içerde dizisi içerde mahsur kaldı içerde konusu içerde oyuncuları içerde yeni bölüm içerde fragman içerde misin içerde çağatay içerde aras bulut içerde yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500