İçerde Minik Kalpler İçin Yeşil Sahada

Show TV’nin izlenme rekorları kıran ve Ay Yapım imzalı ‘İçerde’ dizisinin oyuncu kadrosu Minik Kalpler’le yeşil sahada bir araya geldi. Minik Kalpler İçerde projesine destek olan ‘İçerde’ ekibi ve Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı arasında gerçekleşen dostluk maçı bir birinden güzel anlara sahne oldu.

İçerde Minik Kalpler İçin Yeşil Sahada
İçerde Minik Kalpler İçin Yeşil Sahada Meltem Yuksel
Bu içerik 10264 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Pazartesi akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘İçerde’ dizisinin oyuncuları, çok değerli bir etkinliğe imzasını attı. Tekirdağ’da yapılacak olan Mika-Der İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’nin yapımına gönüllerini koyarak çocukların mutlu bir anı biriktirmeleri için kolları sıvayan ‘İçerde’ ekibi, Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımıyla destek maçına çıktı.

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri’nde 13 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen maçta tam kadro yer alan ‘İçerde’ oyuncuları herkese örnek olacak bir sosyal sorumluluk etkinliğine imzalarını attı.

Dizide Komiser Selim karakterini canlandıran Uğur Yıldıran’ın neşeli sunumuyla başlayan maçta, Çağatay Ulusoy’la birlikte Aras Bulut İynemli ve tüm ‘İçerde’ oyuncuları yeşil sahadaki marifetlerini sergiledi. Yusuf Müdür karakterine hayat veren Mustafa Uğurlu’nun teknik direktör olduğu mücadelede, ‘İçerde’ kalesi dizinin Minik’i Seyithan Özdemir’deyken Barış Kıralioğlu (Komiser Musa) ise hakem olarak yeri geldiğinde de oyunculara sarı kart göstermekten çekinmedi.

‘İçerde’nin kadın oyuncuları, Damla Colbay, Gözde Kansu, Nihal Koldaş, Şenay Gürler, Duygu Sarışın ve Esra Kılıç’ın da mücadele ettiği karşılaşmada, Sarp, Umut (Mert) ve Eylem’in çocukluk hallerini canlandıran çocuk oyuncular da maça renk verdi. Maçın ilerleyen dakikalarında ‘İçerde’ ekibinin yerini alan BJK Genç Kız Futbol Takımı ile Ağrı Kız Futbol Takımı arasında geçen karşılaşma ise berabere bitti.

Maçtan elde edilen bütün gelirin, çocukların geleceğe umutla bakmalarını sağlayacak olan Tekirdağ Mika-Der İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlandığı karşılaşmadan en renkli kareler, 20 Mayıs Cumartesi günü Show TV’de ekranlarında yayınlanacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fahriye ve Burak'tan Ön Davetiye

 

İçerde MikaDer Minik Kalpler İçerde İzle Çağatay Ulusoy Aras Bulut İynemli Damla Colbay Gözde Kansu Nihal Koldaş Şenay Gürler Duygu Sarışın Esra Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500