İçerde miyiz?

İbrahim Selim'in sunuculuğunda yayımlanan videoları ile büyük beğeni toplayan Stolk Youtube kanalı, bu defa da 'İçerde' dizisini tanıttı.

İçerde miyiz?
İçerde miyiz? Nilay Işık
Bu içerik 5342 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü tiyatrocu ve oyuncu İbrahim Selim'in sunuculuğunda gerçekleştirilen ve yayımladığı videoları ile büyük beğeni toplayan Stolk Youtube kanalının bu seferki konusu 'İçerde' dizisi oldu.

Ezelden beri böyle dizinin yapılmadığını söyleyerek 'Ezel' dizisine göndermede bulunan Selim, iki dizinin de aynı yapım şirketi ve aynı yönetmenin elinden çıktığını hatırlattı.

Kardeşlerden kalın enseli olan 'Sarp' karakterinin mafya içindeki polis, sarımtırak olan 'Mert' karakterinin ise polisin içindeki mafya olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, 'The Departed' (Köstebek) isimli filmin de benzer bir konuya değindiğini ifade etti.

Çağatay Ulusoy'un üç numaralı saçla dahi gideri olduğunu belirten Selim, dizinin metin yazarının kadın olduğuna değinmeyi de ihmal etmedi. Dizi için sosyal medya üzerinde oluşturulan 'içerde', 'içerde miyiz' ve 'içerdesin sanki' gibi hahstaglerle ilgili de espri yapan ünlü oyuncu, sunuculuğunu üstlendiği video ile büyük beğeni topladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyük Kocaeli Yayında
 
içerde ibrahim selim içerde miyiz içerde dizisi içerde 10. bölüm içerde konusu içerde oyuncuları içerde yeni bölüm içerde fragman içerde misin içerde çağatay içerde aras bulut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500