İçerde Ölümcül Bir Tuzak Var

Yeni bölüm fragmanıyla büyük merak uyandıran 'İçerde' dizisinde bu akşam Mert ve Sarp, ölümcül bir tuzağın içine giriyor.

İçerde Ölümcül Bir Tuzak Var
İçerde Ölümcül Bir Tuzak Var Nilay Işık
Bu içerik 5514 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yayımlanan 21. bölüm fragmanıyla seyircilerini bir hayli meraklandıran 'İçerde' dizisinde bu akşam Mert ve Sarp ölümcül bir tuzağın içine giriyorlar.

Gizli soruşturmacı Gökhan'ı vurma suçundan dolayı tutuklanan Sarp'ın, içine düştüğü durumdan kurtulabilmek için Yusuf Müdür'ün yardımına ihtiyaç duyar.

Eylem ile birlikte evde olduğu esnada kendisine enteresan bir zarf gelen Mert ise tuhaf tuhaf davranmaya başlar. Zarfı gönderen kişinini, ailesini tanıyan biri olduğunu anlayan Mert, tuhaf tavırları nedeniyle Eylem'in kendisinden şüphelenmesine neden olur.

Coşkun'un öldüğünü düşünen ve bu sırrı başkalarının da bildiğinden şüphelenerek harekete geçen Mert, Sarp'a olan düşmanlığını hız kesmeden devam ettirir. İki kardeş kendilerini farkında olmadan düştükleri ölümcül bir tuzağın içinde bulur.

Yeni bölümü ile nefes kesmeye hazırlanan 'İçerde' dizisi bu akşam saat 20:00'de Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kanal D'den Kovuldu, Fox'la Anlaştı
 
İçerde İçerde Dizisi İçerde Oyuncuları İçerde Fragman İçerde Yeni Bölüm İçerde Melek İçerde Sarp İçerde Mert İçerde 21. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500