İçerde'de Gerçekler Açığa Çıkıyor

Geçtiğimiz hafta Melek, Sarp ve Mert’in kardeş olduklarını söylemeden ölmüştü. Finale adım adım yaklaşan dizide her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecan dorukta olacak.

İçerde'de Gerçekler Açığa Çıkıyor
İçerde'de Gerçekler Açığa Çıkıyor Meltem Yuksel
Bu içerik 8047 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve bu akşam 32. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan İçerde’de adın adım adım finale yaklaşılıyor. Geçtiğimiz hafta Melek’in ölmesi herkes büyük bir şok yaşamış, Mert ve Sarp kardeş olduklarını öğrenememişti.

Yayınlanan ikinci fragmanında ise büyük bir heyecana sahne oluyor. Sarp’la ilgili aklında soru işaretleri olan Mert, Sarp’ın polislikten hiç atılmadığını anlıyor.

Diğer taraftan Celal ise, kızını öldüren Kudret’ten intikamını öldürmek yerine acı çektirerek almak için kararlıdır. Fakat işler hiç beklediği gibi gitmez. Yusuf Müdür ve ekibi bir anda Celal Baba’nın karşısına çıkar.

Hem suçlu hem de iki ezeli rakibi aynı anda yakalayan Yusuf Müdür, Kudret’i tutuklar. Celal ise Kudret’le olan kavgasını sonlandırmak için oldukça tehlikeli bir yola başvurur.

Şimdiye kadar polis olarak bilindiği için Celal’in bütün adamlarının gözünde düşman olan Mert, artık Celal’in dışında hükmü geçecek tek kişi olmuştur. Mert’le çalışmak zorunda olan Sarp’ı oldukça zorlu günler bekliyordur. Artık kendini ele vermemesi gereken tek kişi Sarp olmuştur.

Sevdiği kadının kaybının ardından yasını bile tutamayan Sarp’ın içinde, hiç beklemediği bir anda kardeşi Umut’a ulaşmak için bir umut ışığı doğmuştur.

Melek, ardında Umut’la ilgili bir kaset bırakmıştır. Fakat Sarp’ın hayata tutunma sebebi olan bu kasetten tek haberi olan Sarp değildir.

 

 

MAGAZİNKFAE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Popçu Boş Alana Konser Verdi

İçerde İçerde İzle İçerde 32. Bölüm İçerde 32. Bölüm Fragmanı Show TV İçerde 32. Bölüm izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500