“İçimdeki Bütün Küfürler Sana”

Deniz Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski eşinin uygunsuz görüntülerini basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli hakkında paylaşımda bulundu. Çakır, "İçimdeki bütün küfürleri gönderiyorum sana" dedi.

“İçimdeki Bütün Küfürler Sana”
“İçimdeki Bütün Küfürler Sana” Meltem Yuksel
Bu içerik 1196 kez okundu.

Eski eşi Sinem Gedik ve İntizar arasındaki samimi görüntüleri mahkemeye verdiği ve sonrasında da basına sızdırdığı iddia edilen şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında ünlü ünsüz pek çok isimden paylaşım geldi.

Kendisine yöneltilen suçlamaların haksız olduğunu söyleyerek görüntüleri kendisinin sızdırmadığını iddia eden şarkıcı, eski eşi tarafından bir süre sonra yalanlandı. Her iki taraf da birbirlerini suçlayıcı açıklamalarda bulunurken özellikle ünlüler dünyasının kadınları hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla yaşananlarda haksız buldukları Mustafa Ceceli hakkında paylaşımlara devam ediyor.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde ‘Meryem’ karakterini canlandıran Deniz Çakır da şarkıcıya fena yüklendi. Ünlü oyuncu Instagram'ın hikaye bölümünden Mustafa Ceceli'nin bir fotoğrafını paylaşıp; "Bu şahıs nasıl hala ceza almıyor. İçimdeki bütün küfürleri gönderiyorum sana. Sen nasıl sokakta yürüyeceksin acaba...” notunu yazdı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Panzehir İçin Mısır'a Uçtu

Mustafa Ceceli Deniz Çakır İntizar Sinem Gedik Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500