İçinde Arkadaşının Öldüğü Villasını Satıyor

Yakın arkadaşı Ayşe Ersayın'ın, kendi evinde vefat etmesi üzerine toparlanamayan Ajda Pekkan, evini satmaya karar verdi.

İçinde Arkadaşının Öldüğü Villasını Satıyor
İçinde Arkadaşının Öldüğü Villasını Satıyor Nilay Işık
Bu içerik 3289 kez okundu.

Ünlü bir yönetmen olan yakın arkadaşı Ayşe Ersayın'ın, kendi evinde vefat etmesi üzerine toparlanamayan Ajda Pekkan, evini satmaya karar verdi.

İstanbul-Bahçeköy'de bulunan villasında bir süredir arkadaşı Ersayın'ı misafir eden Pekkan, evinde kalp krizi geçirip hayatını kaybeden ünlü yönetmenin ardından bir türlü toparlanamadı. Ersayın'a bir oda verdiğini ve mart ayında gerçekleştirilecek olan ameliyatı beklerken onu yalnız bırakmak istemediğini ifade eden ünlü şarkıcı, vefat etmeden bir gece önce film izleyip uyuduklarını söyledi. Sabaha karşı fenalaşan ve iyi olmadığını dile getiren arkadaşının kendi kollarında öldüğünü söyleyen Süperstar, 6 odalı ve havuzlu villasını 8,5 milyon dolara satma kararı aldı.

Olayın ardından kendisine gelemeyen ve 71. yaş gününü kutlamayı kesinlikle istemediği öğrenilen Pekkan'ın, Phuket Adası'nda bulunan lüks malikenelerinde yaşamakta olan kardeşi Semiramis Pekkan ile eniştesi Gulu Lalvani'nin yanlarına giderek 15 gün İstanbul'dan uzak kalacağı öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Şeyma Takipçilerine Ayar Verdi
 
Ajda Pekkan Ayşe Ersayın Ayşe Ersayın Kim Ayşe Ersayın Öldü Ayşe Ersayın Vefat Ayşe Ersayın Ajda Pekkan Ajda Pekkan Villa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500