İhanet Haberleri Evliliği Kurtardı

Eşi Demet Şener ile boşanma arifesinde olan İbrahim Kutluay ile aşk yaşadığı öne sürülen Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

İhanet Haberleri Evliliği Kurtardı
İhanet Haberleri Evliliği Kurtardı Nilay Işık
Bu içerik 2742 kez okundu.

Eşi Demet Şener ile boşanma arifesinde olan eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile aşk yaşadığı iddia edilen Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Kendisi de 6 senelik evli olan Büyüküstün, Instagram hesabı üzerinden iddiaları yalanlayan bir paylaşım yaptı. Aile hayatlarını mahremiyetine saygı duyulmadan yapılan haberlerin yalan ve iftira içerdiğini açıklayan ünlü oyuncu, bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlemleri başlattıklarını belirtti.

Kamuoyunu bu şekilde meşgul ettikleri için rahatsız ve üzgün olduklarını ifade eden Büyüküstün, paylaşımının altındaki imza kısmına boşanma arifesinde olduğu bilinen eşi Onur Saylak'ın adını da ekleyerek bir hayli dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Akalın Reddedilmeyi Hazmedemedi
 
İbrahim Kutluay İbrahim Kutluay Eşi İbrahim Kutluay Karısı İbrahim Kutluay Demet Şener İbrahim Kutluay Boşanıyor İbrahim Kutluay Tuba Büyüküstün Demet Şener Tuba Büyüküstün Tuba Büyüküstün Eşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500