İhanetin Bedeli Ağır Oldu

Eliz Sakuçoğlu'nun Murat Boz'u Engin Öztürk ile aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmesinden sonra Boz’un hayranları harekete geçip Sakuçoğlu’nun Instagram hesabını kapattırdı.

İhanetin Bedeli Ağır Oldu
İhanetin Bedeli Ağır Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 825 kez okundu.

Son günlerde yaptığı açıklamalar ve kız kardeşinin cinsiyet değiştirip erkek olmasıyla magazin gündeminde geniş yer bulan Eliz Sakuçoğlu, şimdi de ihanet iddialarıyla adından bahsettiriyor.

Tek eşliliğe inanmadığına söylen Sakuçoğlu, zamanında aldatıldığını söylemişti. Sonrasında sosyal medyada ortaya atılan, ''Eliz ihanete uğramadı. Yıllarca birlikte olduğu Murat Boz'u 4 yıl önce Çeşme'de oyuncu Engin Öztürk ile aldattı. Bunu öğrenen Murat Boz çok üzüldü ve ayrılık kararı aldı” şeklinde iddia ortaya atıldı.

Eliz’in olayı yalanlamamasından sonra olay iyice büyüdü. Murat Boz'un hayranları, 316 bin takipçisi olan Eliz Sakuçoğlu'nun Instagram hesabını şikayet ederek kapattırdı.

Bunun üzerine Eliz Sakuçoğlu'nun fan sayfası şu açıklamayı yapmak zorunda kaldı: ''Eliz Sakuçoğlu'nun sayfası akıl yaşı küçük bazı ergenler tarafından kapatılmıştır. Bu kadarı da pes!''


 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Müjdat Gezen Vasiyetini Açıkladı

Eliz Sakuçoğlu Murat Boz Engin Öztürk İhanet Instagram Çeşme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500