İki Evlilik de Yasak Aşk Yüzünden Bitti

Eşi Demet Şener ile boşanma kararı alan İbrahim Kutluay, kendisi gibi boşanmak üzere olan Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları karşısına sessiz kaldı.

İki Evlilik de Yasak Aşk Yüzünden Bitti
İki Evlilik de Yasak Aşk Yüzünden Bitti Nilay Işık
Bu içerik 2958 kez okundu.

12 senedir evli olduğu eşi Demet Şener ile boşanma arifesinde olan İbrahim Kutluay, kendisi gibi boşanmak üzere olan Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları karşısına sessiz kalarak herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz gün 8 yaşındaki oğluyla birlikte gittiği Bebek'te bulunan bir kafede objektiflere yakalanan Kutluay, gazetecileri görür görmez mekandan apar topar ayrıldı.

Mahkeme tarafından boşanma davası 3 Mart 2017 tarihine ertelenen eski basketbolcu, ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile yasak aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddialara dair kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. 6 senedir evli olduğu Onur Saylak ile boşanma kararı alan Büyüküstün hakkında merak edilen soruları duyunca oğluyla birlikte aracına binip uzaklaşmayı tercih eden Kutluay, yasak aşk iddiaları karşısında sessiz kalarak kafaları karıştırdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Tüm Polis Teşkilatı Sarp'ın Peşinde
 
İbrahim Kutluay İbrahim Kutluay Eşi İbrahim Kutluay Karısı İbrahim Kutluay Demet Şener İbrahim Kutluay Boşanıyor İbrahim Kutluay Tuba Büyüküstün Demet Şener Tuba Büyüküstün Tuba Büyüküstün Eşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500