İki Gün Yan Yana Kalamadılar

Eşi Erhan Çelik ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra eski eşi Mustafa Erdoğan ile yakınlaşmaya başlayan Gülben Ergen'den kavga haber geldi.

İki Gün Yan Yana Kalamadılar
İki Gün Yan Yana Kalamadılar Nilay Işık
Bu içerik 1794 kez okundu.

Eşi Erhan Çelik ile olan evliliğini sonlandıran eski eşi Gülben Ergen ile yeniden yakınlaşmaya başlayan Mustafa Erdoğan, ünlü şarkıcı ile kavga etti.

Oğulları Atlas'ın doğum günü için geçtiğimiz gün buluşan ikili, Ortaköy'de bulunan bir aile kulübünde bir araya geldi. Doğum günü partisinden bilinmeyen bir sebepten ötürü tartışmaya başlayan Ergen ile Erdoğan'ın çocukları, tartışma esnasında bakıcı tarafından salondan çıkartıldı.

7 sene evli kaldığı ve 2012 senesinde yollarını ayırdığı eski eşi ile arasında geçen tartışmayı sosyal medyaya da taşıyan Erdoğan, doğum günü paylaşımı için Ergen'in yer almadığı bir fotoğraf seçti. Gülben Ergen ise kavgaya rağmen Instagram hesabına eski eşinin de olduğu bir aile fotoğrafını yükledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

'İçerde' Ne Olduysa Ayrılamaz Oldular
 
Gülben Ergen Gülben Ergen Eşi Gülben Ergen Kocası Gülben Ergen Erhan Çelik Mustafa Erdoğan Gülben Ergen Çocukları Gülben Ergen Mustafa Erdoğan Gülben Ergen Boşandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500