İki Güzelin Sosyal Medya Kavgası

İbrahim Kutluay’la boşanma sürecinde olan Demet Şener, 1995 Türkiye güzeli Manolya Onur’un eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

İki Güzelin Sosyal Medya Kavgası
İki Güzelin Sosyal Medya Kavgası Meltem Yuksel
Bu içerik 1960 kez okundu.

İbrahim Kutluay’la aldatıldığı için boşanma döneminde olan 40 yaşındaki Demet Şener, eski Türkiye güzeli Manolya Onur tarafından ağır bir dille eleştirildi. Levent’teki villasında bikinili çekilen bir fotoğrafını paylaşan Şener, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulurken, eski güzel demediğini bırakmadı.

Can Bozok’la yaşadığı aşkla bir dönem adından sıkça söz ettirmeye başaran Onur, 2. Sayfaoffical’ın paylaştığı fotoğrafına altına “40 yaşında, 2 koca çocuğu var, mesleğini bırakmış, gündemde boşanma olayları konuşuluyor. ve neredeyse donsuz bir Demet Şener. Üstelik evinde bir koltukta. Yok mu bunun akıl verecek arkadaşı? Özgürlükten bahsedenler örf, adet, aile kavramlarını yitirmiş." şeklinde yorum yazdı.

Bu durum karşısında oğluyla birlikte 2012 yılında çekilen başka bir bikinili fotoğrafını paylaşan Demet Şener, “15 yıl sonra ilk defa bikinili diye haber yapan @2.sayfaofficial bu hesabınıza göre Ömer’in 18 yaşında olması lazım. Not: Bu fotoğraf hürriyet gazetesi ana kapaktan yayınlanmıştı. Yıl 2012 olması lazım. Eleştiri yapanlar için önümde arkamda deniz ya da havuz da yok ama anneler de bikini giyer. Evliyken de bikini giyiyordum, sevgiler” şeklinde cevap verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Acun Ilıcalı'dan Dev Atak

 

 

Manolya Onur Demet Şener Bikini Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500