İkinci Defa Babasız Kaldı

Ünlü model Didem Soydan, büyükbabasının vefat haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

İkinci Defa Babasız Kaldı
İkinci Defa Babasız Kaldı Nilay Işık
Bu içerik 2407 kez okundu.

Dünyaca ünlü bir model olan Didem Soydan, büyükbabasının vefat haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Edirne'nin Oğulpaşa Köyü'nde çekilen başörtülü bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Soydan, açıklama kısmına eklediği notuyla sevenlerine büyük bir duygu seli yaşattı. Kendisini ve kız kardeşini okutan, büyüten ve ilk öğretmeni olan büyükbabasını kaybettiğini açıklayan ünlü model, ikinci defa babasız kaldığını belirtti. Şerefli, vicdanlı ve bir kişi ile dahi tek bir münakaşa yaşamadan bir ömür sürmenin mümkün olabileceğini kendisine gösteren büyükbabasını yâd eden Soydan, dedesinin okuttuğu öğrencilerden ve eğitimde omuz omuza olduğu öğretmen arkadaşlarından bahsetti.

Doğduğu köye gömülmek isteyen büyükbabasının talebi doğrultusunda Edirne'ye geldiklerini ifade eden ünlü model, ölene kadar borcunu ödeyemeyeceğini belirttiği dedesinin ışıklar içinde uyuması temennisinde bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Tören Bitti, Yankıları Bitmiyor
 
Didem Soydan Didem Soydan Kim Didem Soydan Dedesi Didem Soydan Mağaza Didem Soydan Puma Didem Soydan Umut Eker Didem Soydan Instagram Didem Soydan Can Bonomo Didem Soydan Büyükbabası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500