İkinci Kadın Tuba Değil Başka Biri

Eşi İbrahim Kutluay ile boşanma arifesinde olan Demet Şener, eşinin Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddialarına açıklık getirdi.

İkinci Kadın Tuba Değil Başka Biri
İkinci Kadın Tuba Değil Başka Biri Nilay Işık
Bu içerik 2387 kez okundu.

İbrahim Kutluay ile boşanma arifesinde olan Demet Şener, eşinin ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında açıklamada bulundu.

Açtığı boşanma davası mart ayına ertelenen ve bu süreçte sessizliğini korumayı tercih eden Şener, Büyüküstün iddiaları karşısında sessiz kalamadı. Eşi ile ünlü oyuncunun aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuşan güzel manken, 'Bunu İbrahim'e sorun' ifadeleri ile dikkat çekti.

Açtığı boşanma davasında Büyüküstün'ün adının geçmediğini belirten Şener, açtığı davanın farklı bir kadınla ilgili olduğunu açıkladı. Bu konunun davada kanıt olup olmayacağını bilmediğini ifade eden güzel yıldız, çekinecek bir şeyi olmadığını ve söylediklerinin direkt olarak yayımlanmasına izin verdiğini belirtti.

Kutluay ile aşk yaşadığı haberlerinin üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Büyüküstün ise iddiaların doğru olmadığını ve bu konu hakkında eşi Onur Saylak ile birlikte yasal işlem başlattıklarını ifade etmişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Melih Gökçek'ten Düet Çağrısı
Demet Şener İbrahim Kutluay İbrahim Kutluay Eşi İbrahim Kutluay Karısı Tuba Büyüküstün İbrahim Kutluay Tuba Büyüküstün Demet Kutluay Demet Şener Tuba Büyüküstün Tuba Büyüküstün Onur Saylak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500