İlan-ı Aşk mı? Veda mı?

Beren Saat, 45. yaşına giren Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Ünlü oyuncu, biraz dolaylı da olsa boşanma iddiaları sürecinde yaşadığı psikolojiyi satırlara döktü. Fakat Saat, paylaşımında ilan-ı aşk mı yoksa veda mektubu mu yaptı hayranları tarafından anlaşılmadı.

İlan-ı Aşk mı? Veda mı?
İlan-ı Aşk mı? Veda mı? Meltem Yuksel
Bu içerik 765 kez okundu.

Oyuncu Beren Saat, eşinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Bir yandan da Doğulu'ya, "Masumiyetini kaybettin, evlenmeyi göreceli olarak az isteyen taraf bendim" dedi.

İşte Saat'in aldatılma ve ayrılık imaları da barındıran, takipçilerinin de kafasını karıştıran, ilan-ı aşk mı, veda mektubu mu olduğu tam anlaşılmayan (belki ikisini de içinde barındıran) o doğum günü mesajı;

“Ben oyun arkadaşımı buldum galiba” dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte.

'Ne zaman boşanacaksınız?' diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de göre az hevesli taraftım zaten.

Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabii ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum.”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Eşe Bebekli Gönderme

 

 

 

 

 

Kenan Doğulu Beren Saat Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500