İlişkideki Krizi Doğum Gününde Çözdüler

Kutsi ve Feyza Çıpa arasında 3 yıldır süren ilişkide yaşanan krizin Çıpa'nın doğum gününde tatlıya bağlandığı öğrenildi.

İlişkideki Krizi Doğum Gününde Çözdüler
İlişkideki Krizi Doğum Gününde Çözdüler Ecem Şenol
Bu içerik 1043 kez okundu.

2008’de evlendiği Sinem Bayraktutar’ı 2014’te oyuncu Feyza Çıpa ile aldatan şarkıcı ve oyuncu Kutsi ile 2,5 yıldır birlikte olan sevgilisinin arasında kriz çıktığı ve Kutsi’nin Çıpa, birlikte yaşadıkları evi terk ettiği öğrenildi.

Kızları Ceylin Ada ve Lila'ya rağmen Temmuz 2015'te boşanan Kutsi ve Sinem Bayraktutar çiftinin ayrılığının ardından Feyza Çıpa ‘yuva yıkan kadın', Kutsi ise ‘ihanet eden adam' suçlamasından kurtulmak için 2.5 yıl birlikte görüntü vermedi

Basının önüne el ele ilk kez Aralık 2016'da ortaya çıkan, Feyza Çıpa ve Kutsi çiftinin yakında evlendiklerini açıklamalarına rağmen, nikah bir türlü gerçekleşmedi. Gelen bilgilere göre, Çıpa’nın sevgilisine evlilik konusunda net bir tarih için baskı yaptığı ancak Kutsi’nin bunun sürekli ötelediği bu durumun da çift arasında krize yol açtığı öğrenildi.

Kutsi'nin sosyal medya hesabında Feyza Çıpa'nın tek kare fotoğrafını paylaşmamasının ilişkide gerginlik yarattığı ve sevgililerin 10 gün önce büyük bir kavga ettiği öğrenildi.

Feyza Çıpa’nın, Kutsi'ye ilişkiye sahip çıkmadığı için bağırdığı, Kutsi’nin ise birlikte oturdukları evi terk ettiği öğrenilirken, çift, Feyza Çıpa'nın doğum gününde araya ortak dostlar girmesiyle barıştı. Kutsi ise 3 yıllık ilişkileri boyunca Instagram'a ilk kez Feyza Çıpa ile çekilmiş fotoğrafını koyup romantik mesaj yazdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aslışah ve Kerem Aşklarını Artık Saklamıyor

Feyza Çıpa Kutsi Sinem Bayraktutar Ayrılık Boşanma Doğum Günü Sürpriz Sosyal Medya Fotoğraf Instagram Barışma Evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500