İlyas İçin Kim Ölecek?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle nefesleri kesen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ bu akşam yayınlanacak olan 68. bölümde duygusal sahnelerle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

İlyas İçin Kim Ölecek?
İlyas İçin Kim Ölecek? Meltem Yuksel
Bu içerik 18677 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İlyas’ın evine baskın düzenleyen Serkan, Hızır Çakırbeyli’yi pusuya düşürmüş ve sonucunda İlyas, Serkan’ın eline düşmüştür. Hızır ise bozduğu oyun yüzünden pişmandır.

Serkan'ın elinde işkenceye maruz kalan İlyas için, bütün masa üyeleri harekete geçmiş ve kendilerini feda edecek kararlar almak üzeridirler.

Çakırbeyli ailesi hiç olmadığı kadar büyük bir endişe içine girmiş ve Şahin Ağa’nın da alınmasıyla bu endişenin boş bir endişe olamadığı anlaşılmıştır. Bir an evvel karşı atağa geçmek isteyen masa üyeleri İlyas ve Şahin Ağa’nın yerine bulmak için seferber olurlar.

Diğer taraftan Davut ise, hedefin kendisi olduğunu bilmektedir ve İlyas’ın ölmesinin Rüstem’i durduramayacağını aslında kendisini istediğini söyler. Yaşanan bütün olayların arkasında ise Ünal ve Rüstem’in anlaşma yaptıkları akılara gelir.

Kendisi hakkında kurulan planları bozmak için Rüstem’in kapısını çalma sırası Davut’a gelmiş ve Ceylan’ı da yanına alarak ilk iş olarak bunu gerçekleştirir.

Suzi ise perişan haldedir. Yaşananlara seyirci kalamayacak olan Meryem ise büyük bir iş düşecektir. Plan yapma sırası bu sefer Çakırbeyli kadınlarına gelmiştir.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İbrahim Erkal'dan Haber Var

 

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. Bölüm Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500