İmirzalıoğlu Valeye Borçlandı

Evlenmelerinin üzerinden 3 ay geçen ve bu süreçte sık sık haber olmayı başaran Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal ikilisi baş başa akşam yemeği yerken görüntülendi.

İmirzalıoğlu Valeye Borçlandı
İmirzalıoğlu Valeye Borçlandı Nilay Işık
Bu içerik 2478 kez okundu.

Mayıs ayında dünya evine giren ve evliliklerinde 3 ayı geride bırakan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti, baş başa romantik bir akşam yemeği yerken görüntülendi.

Geçtiğimiz gün gittikleri Yeniköy'de Boğaz manzaralı bir restoranda objektiflere yakalanan İmirzalıoğlu ile Kobal ikilisi, baş başa akşam yemeği yerken kameralara takıldı. Boğaz'a nazır romantik bir akşam yemeği yiyen ünlü çiftin, ay dönümlerini kutladıkları öğrenildi.

Yemeğin ardından mekandan eşiyle el ele ayrılan İmirzalıoğlu, kendilerine mikforon uzatan magazin muhabirlerine takılarak 'Bugün ne sormayı planlıyorsunuz?' ifadelerini kullandı.

Cipin direksiyonuna eşi Sinem Kobal'ı geçiren ve bu esnada otopark ücretini ödemeyi unuttuğunu fark eden Kenan İmirzalıoğlu, valeye bir dahaki gelişinde birlikte verme sözü verdi.

kenan imirzalıoğlu sinem kobal kenan imirzalıoğlu sinem kobal sinem kobal instagram sinem kobal gelinlik kenan imirzalıoğlu taşındı kenan imirzalıoğlu kira sinem kobal kenan villa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500