İngiltere Zehra'yı Çok Değiştirdi

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, yenilediği imajıyla herkesi şaşırttı.

İngiltere Zehra'yı Çok Değiştirdi
İngiltere Zehra'yı Çok Değiştirdi Nilay Işık
Bu içerik 1704 kez okundu.

8 sene evli kalan Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun birlikteliğinden dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu, değişikliğe gittiği imajıyla herkesi şaşırttı.

Ünlü bir iş adamı ve spor yorumcusu olan babası Kaya Çilingiroğlu ile ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan annesi Hülya Avşar sayesinde doğduğu ilk günden itibaren magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Zehra, imajında değişikliğe gitti.

Eğitim görmek için Londra'ya taşınan ve orada bir yurtta kaldığı öğrenilen 18 yaşındaki güzel, mekan değişikliğinin ardından tarzında da değişiklik yapmak istedi.

2017 modası olan Bob saç kesimi ile saçlarını kestiren Zehra Çilingiroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kızlarının bu tarz değişikliği ile ilgili ne düşündükleri merak edilen Çilingiroğlu ile Avşar cephesinden ise henüz herhangi bir yorum gelmedi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Poyraz Adeta İkoncana Dönüştü
 
zehra çilingiroğlu zehra çilingiroğlu sevgilisi zehra çilingiroğlu kaç yaşında hülya avşar hülya avşar kızı avşar kızı son dakika magazin zehra çilingiroğlu bikini
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500