İntikam Zamanı

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ 4. sezon yeni bölüm için heyecan dorukta. Yayınlanan sezonun ilk fragmanında masada büyük bir kaos meydana geldiği ve izleyicilerini muhteşem bir sezonun beklediğinin sinyalleri verildi.

İntikam Zamanı
İntikam Zamanı Meltem Yuksel
Bu içerik 728 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Hızır Çakırbeyli, bir yandan ardında bırakmak zorunda kaldıklarıyla hayatının en büyük sınavını verirken diğer yandan uluslararası arenada kendini göstermek için bir yola koyulmuştur. Gücüne güç katan yeni ortaklarıyla dünyadaki hiçbir kuvvetin karşılarında duramayacağını kanıtlama zamanıdır artık.

Ünal Kaplan danışmanlığında, Avrupa'nın önde gelen ticaret adamlarının buluşacağı bir toplantı tertip edilir. Kendini masaya davet ettiren sürpriz bir isim ise yeni bir savaşın fitilini ateşler.

Adeta meydan okuma yarışına dönüşen bu toplantıda, Çakırbeyliler bir kez daha itaat etmenin onlara göre olmadığını dünyaya kanıtlarlar. Masaya bıraktığı ölümcül hediyeyle asıl patronun kim olduğunu gösteren Hızır, yaptığı eylemin karşılığını çok geçmeden alacaktır.

Masada başlayan savaş, dışarıda yeni cepheler ortaya çıkartırken Alpaslan'a da büyük görevler düşer. Beklenmedik bir yerde ve zamanda, ailesinin hayatını kurtaracak bilgilerle karşısına çıkan eski bir dost, zorlu bir kararla karşı karşıya kalmasına neden olur. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan'ın kararı, onu yeni bir maceranın içine doğru sürükleyecektir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İdo’dan Eski Sevgiliye Gönderme

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108. Bölüm Fragmna Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500