İpler Geriliyor

Sette kaza geçirerek yoğun bakımda yatan Cem Özer, "Bizim mağdur etti, oyundan çıkardık" diyen Sinan Çetin için "Sinan Çetin markası 40 bin liraymış demek ki. Durumu kötü bir yapımcı yazık" dedi.

İpler Geriliyor
İpler Geriliyor Meltem Yuksel
Bu içerik 825 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Film setinde yaşadığı talihsiz kaza sonrası ayağı kırılan Cem Özer tedavi gördüğü hastanede kötüleşmiş ve yoğun bakıma alınmıştı. 42 gün hastanede yatan Özer, hastaneden çıktıktan sonra yapımcısı Sinan Çetin'e sitem ederek hastane masraflarını ödemesini istedi. Fakat Çetin'in bunu kabul etmemesiyle ikilinin arası iyice gerildi.

Taburcu olduktan sonra yönetmen hakkında açıklamada bulunan Özer, "Benim kalbim kırık, gönlümü alması gerek. Hastane masraflarını ödemesi gerek" demişti. Konu hakkında 2. Sayfa programına özel açıklama yapan Çetin, “Hastane masrafları için elimizden geleni yapacağız. Bilmiyorum, nedir o masraflar… Bize yansıyan masraflar kırık, çıkıktan dolayı olan masraflar değil onun hastanede 42 gün yatmasından doğan masraflar. Biz o kadarını karşılayamayız. Kırık, çıkıktan doğan her türlü masrafları karşılayacağız. Biz çok mağdur olduk. 42 gün set bekledi. Cem Özer filmde devam etmeyecek. Hakkımızda yalan söylemeseydi devam ederdi ama artık etmeyeceğiz. Bir sözleşme imzaladık, sözleşmeyi biz feshi ediyoruz, kendisini oyundan atıyoruz. Ben çok kırıldım Cem Özer'i aramıyorum artık. Ben onu hiç zorlamadım. Kendi beyanatları da var, haberler var, şahitler var. Ben böyle bir konuyla Cem Özer gibi büyük bir şahsiyetle yan yana olmaktan hiç hoşlanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Sinan Çetin'in açıklamalarına Cem Özer sessiz kalmadı. 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Özer şunları söyledi;

“Benim için güzel şeyler de söylemiş sağ olsun. Kendisi iyi bir yönetmendir, onun aleyhinde bir şey söylemedim. Ama ben yalan söylemiyorum ‘Beni çukura attılar demedim ki’ tabii ki çukura ben atladım. Orada bir dublör vardı da durun ‘dublör atlamasın, ben atlayayım’ da demedim ki. Ama bana kimse de atlama, ‘sen atlarsın ben çekmem’ demedi ki, hiçbir önlem alınmadı ki. Bir şey rica ettim, ‘çukurun üstünü aç, ben atlayacağım yeri göreyim. Çukurun içine karton üstüne de minder koyu’ dedim.

Sadece 5 cm minder koydular, üstünü de açmadılar ben atladığım yeri görmedim. Sinan’ın çalışma şartlarını herkes bilir sürekli ‘çabuk, çabuk’ deyip ortada dolaşır. İnsanda bir psikolojik suçluluk hissettirir. Mahkeme başvuracağım, ben kırık, çıkığın masrafını talep ediyorum. Başka bir şey istemiyorum.  Doktor arkadaşımdı, tutan paranın %50’sini indirttim. 79 bin TL ’idi 40’a indirttik. Sinan’lar bize 6 bin TL teklif etti. Benim ayağım içinde 8 bin TL’lik vida var zaten!

Sinan Çetin markası 40 bin liraymış demek ki. Bir de hastaneyi ödeyemeyiz diyor. Sinan bu filmi Kültür Bakanlığı’ndan aldığı parayla, babasından kalan emekli parasıyla yapıyor… Durumu kötü bir yapımcı yazık! Hekimler bilir, kırık çıkıkta emboli atması en yüksek durumdur. Ben bu durumdan dolayı 42 gün yattım. Sinan Çetin’in elini vicdanına koyup düşünmesi lazım.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İntikam Zamanı

Sinan Çetin Cem Özer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500